Když stojíte na počátku, zdá se vám rekonstrukce jako velmi náročný a zdlouhavý proces. Samozřejmě, že je to pravdou, čeká vás řada náročných úkolů, organizačních povinností a mnoho důležitých rozhodnutí. Je to ale i proces, na jehož konci dostáváte moderní, krásný a upravený interiér, ve kterém se bude vaše rodina cítit mnohem lépe. Proto vás ke konci rekonstrukce čeká mnoho zábavného plánování a vybírání nejrůznějších doplňků a detailů.
žárovka na trávníku
Bílá, šedá, krémová
Přejete si vykouzlit ze staršího panelákového bytu moderní interiér, podobný tomu, jaké vídáte v časopisech o bydlení. Proč ne? Stačí dodržovat několik jednoduchých pravidel. Vybavte byt co nejmenším počtem nábytku. Objemné skříně a nejrůznější vitríny nahraďte velkými vestavnými skříněmi na chodbě nebo v jednom z pokojů. Stěny vymalujte na bílo a nábytek i zařizovací předměty volte v neutrálních barvách. Máte skoro hotovo, přesto nejste s výsledkem spokojeni. Jak k tomu došlo? Protože interiér nepůsobí útulně. Trocha barev do interiéru patří, aby celek působil hřejivým dojmem. Zaměřte se na doplňky! U doplňků si můžete dovolit i barevné experimenty!
lampičky u okna
Elektroinstalace je důležitá část rekonstrukce
Jakmile se pustíte do rekonstrukce, jako jeden z prvních úkolů vás bude čekat výměna elektroinstalace. Odborné firmě přenecháte náročnou část a vy se zaměříte na mnohem příjemnější fázi. Na výběr samotných vypínačů a zásuvek https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/. Může se vám to zdát jako malý detail, na kterém nezáleží a kterému nemusíte věnovat pozornost. Ne! Právě takový detail může udělat váš domov mnohem útulnější a příjemnější. Zásuvky a vypínače je možné vybrat i v jiných barvách než v neutrální bílé. S barevným provedením nebo s barevnými panely získáváte krásný prvek do vaší domácnosti, který krásně oživí neutrální barvy, do kterých je interiér laděný!