Rovnátka byla vždy estetickým problémem. Každý se jenom těšil, až přijde ta chvíle, kdy mu je sundají a konečně se člověk nebude stydět pořádně se usmát. Určitě to bude jednoznačně výhodné pro všechny ty z vás, kteří mají zájem o narovnání vašeho chrupu. Neviditelná rovnátka https://petrortho.cz/esteticky-system-invisalign/ se snadno postarají o to, aby vaše zuby byly krásně rovné a nemuseli jste mít nějaké problémy s tím, že by se něco pokazilo. Objednejte se na kontrolu do naší kliniky, kde provedeme všechna potřebná vyšetření, na základě kterých vám zjistíme, co všechno musíme srovnat a jak to vlastně všechno bude vypadat.

zubní ordinace

  • Fólie můžete kdykoliv sejmout a měli byste je nosit 22 hodin denně
  • Funguje to tak, že máte určitý počet fólií, kdy se s každou další novou fólií přibližujete ke krásnému, rovnému úsměvu
  • Vždy si vyměníte fólie, které budou vždy menší a budou více postupně tlačit chrup do vytoužené podoby
  • Většina pacientů udává z pravidla 2-3 dny pocity tlaku na zubech, který je ale mírný

ortodoncie

Krásný úsměv

Je jasné, že každý by jistě chtěl mít hollywoodský úsměv, ale ne všichni mají k tomu ty správně rovné zuby. My vám pomůžeme, aby váš chrup byl krásně rovný a je jedno, kolik je vám let. Nemusíte být teenager na to, abyste mohli mít rovnátka, protože tohle je naprosto esteticky přijatelná varianta. Je to neviditelné, takže se nebudete cítit nijak zvláštně. Pročtěte si vše o téhle skvělé metodě, díky které zazáříte, nebudete se cítit nějak špatně vzhledem k tomu, že ve vyšším věku budete nosit rovnátka. Je to velice jednoduché a určitě to můžete přijít zkusit, ověřit si všechny informace a rozhodnout se, jak vlastně chcete dál postupovat.
Hodně spolupracujeme s několika odborníky, se kterými si navzájem pomáháme, a všechno krásně funguje. Pokud se stalo, že vám chybí zub nebo je přelomený či nemáte pěkný tvar zubů, nezoufejte. Všechno se dá spravit a to v jakémkoliv věku, tak neváhejte.