Snad všichni víme, jak v nás hrkne, když mobil nechráněný pouzdrem nám spadne na zem. Celá zadní stěna se rozlétne a my s velkým bušením srdce ho skládáme do hromady a v duchu si říkáme: ´Ať je v pořádku, prosím´.
Jestli kousky posbíráme, dáme do kupy a on pak funguje, provoláváme slávu výrobci. Jenže nemusí se to tak stát pokaždé, a když je pak mobil rozbitý, nadáváme špatným směrem. Za to nemůže výrobce, on nevyrobil šmejd, naopak, měli bychom nadávat jen a jen sobě. Proč? Protože každý výrobce počítá s tím, že se o telefon, který je naším druhým já, budeme starat jako o člena rodiny. Tudíž, pro jeho dobré zdraví mu určitě koupíme kabátek.
Pokud vlastníte telefon od firmy Nokia, měli byste se ihned po jeho rozbalení doma, podívat na internetu po obalech.

bílý smartphone v ruce

Každý si najde to pravé pouzdro na mobil Nokia 5.1 https://www.modnimobil.cz/nokia-5-1-obaly-kryty-pouzdra-1207, které vyjádří, jací jste. Flipová pouzdra s motýly či jednobarevná. Z barev si vybere opravdu každý. Bílé, černé, růžové, červené, světle růžové, fialové, modré. Ale i motýly můžete mít na různě barevných podkladech.
Jestli máte raději gelové obaly, není v tom problém. Pro ty, co chtějí působit seriózně, nabízíme obal průhledný, dále průhledný s hlavičkami pand, lapačem snů, s oblíbenými motýly a jiné.
Lví či tygří hlava vás uchvátí svým designem, romantici se zasní nad pouzdrem, které jakoby pod rukama rozkvétalo, nebo naopak dýchli jste na něj a odfoukli jste chmýří z pampelišek.

průhledný obal na mobil

Pro děti, které milují své plyšáky, ale v ruce už svírají telefon, můžeme nabídnout obal s oblíbeným pandou.
Holčičkám nabízíme růžové pouzdro s jednorožci, které jakoby hlásalo do světa, že slečna je už dost velká na svůj vlastní mobil, ale ještě trochu dětsky zasněná.
Pro ty, co milují noční toulky a občasné večírky, mohou dát svému mobilu tajuplný černý obal s motýly, kteří vytvářejí 3D efekt.
Navštivte naše stránky a já věřím, že si tu každý z vás vybere obal, který bude blízký jeho srdci.