Hned na úvod je nutné si přiznat, že muži to mají s výběrem dárku pro ženy podstatně jednodušší, protože možností, jak spolehlivě potěšit ženu je nespočet. V opačném případě, kdy chcete jako žena udělat radost vašemu partnerovi a darovat mu k jeho narozeninám nebo jinému svátku něco originálního, máte před sebou nelehký úkol.

Abyste se ovšem neocitly ve zcela bezvýchodné situaci, vsadit můžete na sortiment těch nejoblíbenějších věcí, které muže už odjakživa lákají. Dárek pro přítele v podobě lahodných pochutin a výběrového alkoholu, je trefou do černého a sklidí nepochybně velký úspěch. A zejména v případě, když se k němu bude muset dostat pomocí vlastních schopností.
whiskey a sklenice

Bedny, které muže zaručeně ohromí

Box, ve kterém se nachází něco speciálního – potěší i vašeho partnera. V nabídce si můžete zvolit takovou bednu, která uspokojí chuťové pohárky vašeho přítele nebo k ní přidat i něco navíc, pokud budete mít pocit, že vám v ní něco chybí. Zpravidla máte možnost vybrat si mezi různými druhy alkoholu, ale i slanými nebo sladkými pochutinami, kterým ani muži nedovedou odolat.

Dopřát tedy jedinečný dárek a současně i zážitek není těžké, pokud víte, na koho se v tomto směru obrátit.
box s čokoládou

Veselo bude už při jeho rozbalování

Aby to váš přítel neměl zcela jednoduché, box s těmi nejlepšími specialitami bude muset otevřít sám, a to pomocí páčidla. Pobaví ho už jenom samotný nápad, ale i situace, kdy bude muset ukázat jeho zručnosti s nářadím. Přizpůsobit si můžete i vzhled boxu, kam přidáte speciální přání nebo popis, který se na vašeho milovaného partnera nejvíce hodí.

Narozeniny už nebudou pouze stresovou záležitostí, kdy před vámi bude stát velký otazník v podobě přemýšlení nad ideálním překvapením. Vsaďte na volbu luxusních surovin a alkoholických nápojů a věřte, že se tento den stane pro vašeho přítele tím nejlepším v roce.