Mohou být šperkem, doplňkem, praktickým pomocníkem a také jednoduše měnitelným doplňkem vaší skříně. Hodinky jsou sice účelové a v prvé řadě vám mají sdělovat, v kolik kde musíte být, jak dlouho to ještě bude trvat, do kolika hodin ještě máte čas, kdy vás už čas tlačí, za jak dlouho musíte odejít a kolik ještě máte času na tu nebo tamtu činnost, ale také mohou říkat, že jste dáma, že jste sportovkyně, nebo že máte ráda luxus, případně že jste pořád ještě mladá a nevinná žena.

–          V dnešní době, která je stejně rychlá jako nespoutaná a uspěchaná, má každá raději v ruce mobil, který je multifunkčním zařízením a řekne vám víc než jenom datum a čas. Ovšem mobily se možná přeceňují, přece jenom, nejde pouze o pragmatičnost a praktičnost, což poskytuje mobilní telefon nebo smartphone, ale jde i o to, jak to vypadá. A smartphone těžko považujete za doplněk svého outfitu, ačkoli je pravda, že to tak zanedlouho pravděpodobně bude.

Hodinkám se v této generaci a v této době jistě křivdí a mnoho lidí na ně zapomíná. Neprávem. Design, který hodinky poskytují, může posloužit i jako šperk a krásný doplněk.

Jaké hodinky si můžete pořídit?

1.       Hodiny na zápěstí
2.       Hodiny na krk
Je to zajímavý designérský detail. Ovšem jak si vybrat ty správné?
–          Pro odvážné
Pokud zlato a stříbro a nenápadnost není nic pro vás, zvolte si masivní hodinky, které mají barevný ciferník, ale také barevný pásek. Uvidíte, sklidíte úspěch i pochvaly.

–          Klasika
Pokud patříte do staré školy, jistě sáhnete po obyčejných hodinkách s klasickým páskem, ať  už ze zlata nebo ze stříbra, bílého zlata či platiny.
–          Neutrální styl
Můžete si je vzít i ke koktejlkám nebo do kanceláře. Neurazí. Jsou krémové, světlé, moc hezké nenápadné a mají zajímavě ale nenápadně zdobený ciferník.