Betonový plot vám bude spolehlivě sloužit po desetiletí, a to doslova za hubičku. A důležité je jistě i to, že jeho pořizovací cena je konečná – jakmile za něj jednou zaplatíte, vše je hotovo. Žádná pravidelná údržba vás nečeká – nic nebudete muset natírat, opravovat, dodělávat. Něco takového vám může nabídnout jen málokteré oplocení.

kovová branka, alej stromů

Peníze jsou to, co u každé stavby lidi zajímá ze všeho nejvíce. Nicméně ještě o něco důležitější je, jak bude vypadat výsledek. Byla by škoda, kdybyste celkový dojem z vašeho domu anebo zahrady měli pokazit nevzhledným ohrazením. Takže raději zapomeňte na pletivo a zvolte něco s vyšší estetickou hodnotou – třeba betonové ploty Hradec Králové.

Stačí letmý pohled do fotogalerie na webových stránkách výrobce, a rázem zjistíte, že tento typ ohrazení je velice variabilní a může nabývat mnoha podob. Můžete tedy vybírat podle svého vkusu, typu vašeho domu anebo charakteru zahrady.

Zámecké parky a květinové zahrady jistě skvěle doplní hravé mřížky, sloupky a oblouky. Moderní strohé stavby získají ideální doplněk v podobě studeně šedé jednoduché zdi. Vše může být vyvedeno v libovolném dekoru, jednostranném, anebo z obou dvou stran, ať už se jedná o oblíbený dekor štípaného kamene, cihel, anebo jiný. Obávat se nemusíte ani kombinace s kovem či se dřevem, ať už jde o jednotlivé plotové dílce, anebo vrata a branku.
šedý plot, trávník

Velkou předností tohoto typu ohrazení je, že skrze něj nebude na váš pozemek doléhat okolní hluk, lidé z okolí k vám nebudou koukat, zkrátka vás nebude nikdo rušit – a je úplně jedno, zda bydlíte v blízkosti rušné silnice, anebo příliš nevycházíte se svými sousedy.

Tento typ ohrazení je rovněž ideální jako podpora pro popínavé rostliny, přičemž máte jistotu, že se s ním nic nestane, a odolá jak zvířatům, tak i rozmarům počasí. Udělejte si ze svého pozemku království, které bude jen vaše!