Naprostá většina obyvatel České republiky nežije ve velkých bytech podobných těm z amerických seriálů, ale v panelácích, případně v menších bytech v činžovních domech. Ty sice nejsou vyloženě malé, ale pokud s vámi bydlí například i děti, zvláště ty odrostlejší, budete potřebovat každý centimetr místa navíc. Toho lze docílit v podstatě jen tím, že se zbavíte přebytečných věcí, a to i včetně nábytku. Je jasné, že postele, pohovku, křesla, židle ani stoly asi vyhodit nebudete moci, ale kupříkladu klasických skříní se už zbavit můžete. Existuje totiž jejich alternativa v podobě vestavěných skříní https://www.sten-skrine.cz/, které jistě oceníte více než ty klasické.
Moderní domácí šatna

Jsou ve zdech

Člověk nemusí mít zrovna dva doktoráty a z Harvardu, aby mu rychle došlo, že tento druh skříní nezabírá ani zdaleka tolik místa, jako ty klasické. Dokonce nezabírá prakticky žádný prostor, alespoň tedy ne ten obytný. Z názvu je vcelku zřejmé, že se tento druh nábytku instaluje do stěn. Ve zdech žádným způsobem nepřekáží, díky čemuž se jedná o takřka ideální doplněk do menších bytů a garsonek. Tento způsob řešení úložiště ale jistě oceníte i když bydlíte v rodinném domě, kde si na nedostatek msta nemůžete ztěžovat. Čím více prostoru budete doma mít, tím komfortněji si budete žít.
Dveře od skříně
Jsou na míru
Zatímco standardní nábytek si můžete standardně koupit jak již vyrobený, tak i na míru, co se týče vestavěných skříní, máte zde pouze tu druhou možnost. Důvod je samozřejmě logický. Každý dům má trochu jinak řešené stěny a tomu je potřeba se přizpůsobit. Není tedy možné koupit si prostě skříň, vytvořit díru do stěny a modlit se, aby nábytek pasoval. Ne. Vše je nejprve nutné důkladně proměřit, poté se domluvit se zákazníkem na velikosti a další detailech a až následně probíhá samotná výroba a instalace. V naprosté většině případů jsou stěny vhodné, a to často i takové, které disponují atypickým tvarem.