U značky Cake Me Up si opravdu přijdou na své ti, kteří milují sladké, dezertové a koláčové náplně do elektronických cigaret. Tato česká značka se rozhodla zaměřit na jedny z nejoblíbenějších dezertů a vytvořit z nich mňamky určené do elektronických cigaret. Všechny náplně nabízí ve formě shake and vape. To znamená, že dostanete lahvičku o objemu 60 ml, kde se již nachází 20 ml příchutě. Lahvičku jednoduše dolijete bází, přidáte nikotinový booster, zatřepete a můžete vapovat. Jako ale u většiny dortových příchutí, i tady se vyplatí, necháte-li příchuť pár dní zaležet.

A na jaké příchutě se můžete těšit?

Strawberry Cheesecake

Milovníci cheesecaků a čerstvého ovoce, tuhle příchuť si naprosto zamilujete. Spojení slaďoučkých, šťavnatých jahod s tvarohovou sladkou náplní, doplněnou o hutný, koláčový základ. Výsledná příchuť je dostatečně hutná, aby uspokojila všechny milovníky pravých dezertů.

jahodový dort

Lemon Short Cake

Grahamové těsto, které je doplněno o dávku šťavnatých citrónů a pudinkový sníh. To je příchuť Lemon Short Cake. Citrónové dezerty jsou ve světě vapingu velmi oblíbené, a pokud je máte rádi, tento vás jistě nezklame.

Tiramisu

Tóny krémového základu z mascarpone a žloutků se doplňují s chutí piškotů, které jsou máčené do silné kávy. Pro milovníky spojení sladkých chutí s nahořklou chutí kávy, bude toto ideální kombinace, kterou si užijete i na celodenní vaping.

tiramisu

Apple Pie

Jablečné koláče jsou skvělou pochoutkou pro milovníky ovocných dezertů. V jablečných koláčích najdete často skořici, kterou ne všichni mají rádi. Skvělé je, že v tomto koláči ji nenajdete. Pouze sladký koláčový základ, doplněný o štiplavou chuť jablíček.

Birthday Cake

Příchuť, která simuluje klasický narozeninový dort, který jste už někdy ochutnali. Základ tvoří těsto z grahamových sušenek, které jsou doplněné rozvarem lesních plodů a zakončuje to jemný bílkový, sladký krém. Potěšení pro všechny mlsné jazýčky.

Všechny příchutě Cake Me Up najdete na příchutě do liquidů E-cigo.