Vaši rodiče, staří rodiče či jiní příbuzní dospěli do věku, který jim způsobuje spoustu zdravotních problémů a také problémy související s demencí? Nemusíte se stydět za to, že se o své blízké nedokážete postarat, protože je to mnohdy velice těžké a při dalších povinnostech a péči o rodinu téměř nemožné. Proto se můžete spolehnout na speciální zařízení, které vašim blízkým poskytne tu nejlepší péči.
Jedná se o alzheimer centrum, díky kterému vám odpadne kupa starostí, a získáte jistotu, že o vaše příbuzné je postaráno nejen profesionálně, ale také s láskou.

seniro

Moderní prostředí a odborná starostlivost

Na vaše blízké čeká každodenní péče trvající 24 hodin denně v příjemném a moderním prostředí. Komfortně zařízené pokoje, jídelna, společenské a další místnosti včetně zahrady jsou zárukou, že se klienti budou cítit jako doma.
Kontakt s vašimi blízkými neztratíte, protože je můžete kdykoliv navštívit a trávit s nimi veškerý volný čas. O vaše blízké se bude starat kvalifikovaný personál včetně lékařů a zdravotních sester, kteří dohlídnou na všechny klienty po všech stránkách a bude postaráno nejen o jejich pohodlí, ale také zdraví.
Moderní vybavení včetně zdravotnických pomůcek a zařízení pomůžou klientům zvládat jejich problémy mnohem lépe a budou se cítit v bezpečí. Vysoký respekt je kladený také na individuální potřeby každého pacienta, aby byla podporována jejich důstojnost a také práva.

Kvalitní zdravotní i sociální péče o vaše blízké vám umožní zajistit vašim blízkým důstojné dožití a péči, která je při jejich zdravotních potížích potřebná.

senirka


Získejte jistotu i vy a dopřejte vašim blízkým péči, kterou byste jim doma nemohli poskytnout a museli byste celý svůj život změnit od základů. Při pracovních a rodinných povinnostech je to téměř nemožné https://www.youtube.com/watch%3Fv%3D2loNakgSV3I a v tomto případě jde o intenzivní péči, která je vysoce náročná.