Pro usnadnění práce v expedičních skladech i pro domácí využití jsou určeny stretch fixační fólie, se kterými je velice snadná manipulace a dají se využít mnoha různými způsoby.

o Je možné s nimi zabalit jak jednotlivé kusy zboží, tak celou zásilku i s paletou.

o Tímto způsobem se zboží na přepravní paletě dokonale zabezpečí před rozsypáním anebo znečištěním prachem či v deštivém počasí.

Tyto moderní obalové materiály se vyrábějí ve dvou základních variantách.

a) Transparentní strečová fólie – obal je naprosto průhledný, tudíž je možné kdykoliv zkontrolovat jeho obsah.

b) Černá strečová fólie – slouží k zabalení zboží diskrétního charakteru. Obsah je také dobře ochráněn před světlem nebo přímým sluncem.
řidič vozíku

Ušetříte čas i peníze

Tyto fólie také šetří místo při přepravě. Zboží, které nemá pravidelné tvary vhodné do kartonových krabic, se jednoduše omotá a vzniklý obal se plně přizpůsobí jeho tvaru. V expedičních skladech a různých zásilkových obchodech je vítaným pomocníkem ruční odvíječ.

· Plastový odvinovač stretch fólie pracuje ne bázi ložiska.

· Jedná se o dva proti sobě se otáčející kuželovité díly.

· Materiálem je tvrzený plast, který je velice odolný.

· Je konstruovaný tak, že velikost použité fólie není nikterak omezena.

· Vnitřní průměr je připravený na padesát milimetrů.

o Což je standardní rozměr ruční stretch fólie.

Pomocí ručního odvíječe máte jistotu, že si vy anebo vaši pracovníci konečně už nebudou pálit prsty při rychlém odvíjení fólie.
balíky ve foliích

Efektivní balení na dovolenou

V domácnosti se dá tento obalový materiál využít kupříkladu při odjezdu na dovolenou. Stačí oblečení vložit do balíčků a máte jistotu, že se nezmačká, nenavlhne a také tím, že se pevně stáhne, uspoří v cestovním zavazadle ještě o kousek více místa. A to nikdy není na škodu.