Přijde vám to jako provokace, mluvit nyní, když nastupuje zima ve své plné síle, že na pláž a plavky už je trochu pozdě? Ale kdeže. Nic vám nebrání si začít plánovat zimní dovolenou. A doba příprav se může konat již teď – není to vzrušující? Vydat se do teplých krajů v době, kdy u nás začíná sněžit? Neváhejte a vyrazte si do některé z letovisek, které je příjemnější navštívit v době, kdy našim končinám vládne krutá zima – například Goyu, Laos, Thajsko, Malajsii nebo Karibik. A co teprve takové Seychely…!

–          Jak správně nachytat bronz
Pokud se chystáte hlavně opalovat, určitě si zvolte takový typ plavek, ve kterém opálení nejvíce vynikne a jak si kůži nejlépe opálíte. V prvé řadě by mělo jít o plavky bez ramínek. Pokud neulpíváte na zdobnosti, volte jednoduchost. Vykrojené kalhotky černé barvy, brazilským střihem určitě nic nepokazíte, a ještě na sebe upoutáte pozornost. Dvoudílné plavky jsou hit posledních let a jistě jen tak z módy nezmizí.

–          Do moře i do bazénu
Nezapomeňte si přibalit i druhé plavky, které skutečně použijete ke koupání. Ideální jsou opět dvoudílné se zavazováním za krkem, tady si ale můžete dovolit kombinovat barvy. A pokud mát zájem o večerní koupání, nebojte se odvážných střihů jednodílných plavek s hlubokým výstřihem nebo velkým vykrojením v nohavičkách, volnými zády nebo prořízlými boky. Uvidíte, budete za hvězdu pláže.

Co by měla obsahovat plážová taška?


–          Balerínky
–          Sluneční brýle
–          Lahev vody
–          Ručník na vlasy
–          Klobouk či pokrývku hlavy
 
–          Osušku
–          Opalovací krém s dostatečně vysokým UV faktorem
–          Gumička do vlasů nebo čelenka
–          PareoCo musíte mít v kufru
Letní nutností se letos stalo pončo, tunika, pareo nebo jenom obyčejný šátek zavázaný na nečekaný způsob. Večerní procházky po pláži nebo návštěvy plážových restaurací a barů k této módě vyloženě svádějí.