V této sekci najdete podnikatelské úvěry. Podnikatelské úvěry se často nazývají jako hypotéky bez registru. Finance získají pouze podnikatelé, firmy nebo OSVČ a jsou určené pro financování potřeb ve firmě.
Sháníte výhodný podnikatelský úvěr, u kterého se nikdo nebude dívat na registry, nízké příjmy nebo daňová přiznání? Pak jste našli ten pravý! http://www.nebankovni-hypoteky-cz.cz/hypoteka-bez-registru.

pračka peněz

S financemi se hradí běžné potřeby ve firmě, ale také závazky vzniklé například kvůli špatné finanční situaci ve firmě. Každé podnikání může mít dobré a pozitivní dny a bohužel, pak se stane, že na řadu přijdou ty tmavé, smutné, kdy jde podnikání do ztráty. Jestliže se Vám něco podobného stalo, pak se není čeho obávat, i takovéto období můžete překlenout, když si sjednáte náš výhodný úvěr.
Naše společnost neřeší registry, ani příjmy, ani daňová přiznání.

  1. Záznam můžete mít jak v bankovních, tak i v nebankovních registrech a stejně je zde stále možnost, že úvěr získáte za velmi výhodné procento úrokové sazby.
  2. Není nutné dokládat daňové přiznání. Může být nižší, a přesto úvěr získáte.
  3. Chcete navíc peníze rychle a bez složitého papírování? V tom případě jsme zde právě pro Vás!

eura

Finance putují do podnikání

Hypotéky není problém schválit třeba i do 24 hodin. Pokud opravdu spěcháte a potřebujete finance téměř ihned, pak je to jediná šance, jak je získat. Ovšem stále za velmi lukrativních podmínek. Garantujeme nízké splátky a nízkou úrokovou sazbu.

  • Doba splatnosti se může pohybovat od jednoho roku až po 30 let.
  • Financujeme jakýkoliv typ nemovitosti, pozemky, domy, byty, haly, všechny objekty a spoustu dalšího a to až do výše 70% z odhadu nemovitosti.
  • Můžete ručit nemovitostí třetí osoby.
  • S penězi můžete platit exekuce, dluhy.
  • Peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem v podnikání.
  • Splatit úvěr můžete kdykoliv a to zdarma.
  • Tolerujeme horší bonitu žadatele.