Jakmile se stanete nevěstou a proběhne ten vzácný okamžik, kterému se říká žádost o ruku, přejete si, aby vaše svatba byla výjimečná a jedinečná. Chcete být za princeznu, cítit se skvěle a mimořádně a proto je k tomu zapotřebí patřičný oděv. Žádná nevěsta se neobejde bez svatebních šatů. Ty mohou mít v dnešní době různou podobu.

krátké svatební šaty

  • Krátké svatební šaty jsou ideální pro letní příležitosti. Pokud plánujete obřad na letní měsíce, pak je to ideální oděv. Lehký, vkusný, decentní, ale může být i honosný. Kratší verze jsou velice sympatické na pohled a vyzdvihují ženské křivky. Ukázat můžete krásnou postavu, ladné a dlouhé nohy a líbit se vám bude jistě také cena.

Luxusní styl, který si v tento den zasloužíte

Den D by měl být pro každou nevěstu výjimečný. Dopřejte si pohodlí, komfort a luxus. Je to den, který je jenom váš a nikdo vám jej nevezme. Na jeden den se můžete proměnit v princeznu. Každý vás bude obdivovat, každý se na vás bude dívat s údivem a pro svého prince budete tou nejkrásnější ženou na světě.
Modely jsou krásné na pohled, příjemné na dotek a neodolatelné svým půvabným střihem. Pasují na ženské tělo a vyzdvihují jeho přednosti. Mají však další kouzla, kterými vás zahalí do hedbávných a půvabných střihů. Jejich velkou předností je fakt, že velice vkusně a ladně dokážou zahladit jakýkoliv nedostatek vašich křivek. Pokud na svém těle nejste spokojena s některou částí, pak se rozhodně nemusíte ničeho obávat. Tento typ oděvu zakryje veškeré nedostatky a vy budete za úžasnou, krásnou, jedinečnou a naprosto dokonalou bytost, alespoň pro tento váš výjimečný den, který si díky tomu budete moci užít naplno a prožít jej všemi svými pocity.

šaty svatební

  • Zoryana Stekhnovych je ve světě obrovský pojem. Profesionální návrhářka se řídí jak moderními trendy, tak také ženskostí a smyslností.
  • Návrhářka skvěle kombinuje moderní trendy, ženskost a půvab. Vytvoří z toho jeden celek, ve kterém se každá žena cítí naprosto výjimečně. Použité materiály jsou příjemné. Zahalte se do šifónu, saténu, plisé a organzy.