Jistě, jsou to nejednou vyslovené prkotiny, ale i takové docela bezvýznamné maličkosti dokážou nejednou zkazit výsledný dojem z klidně i sebedokonalejšího a sebevětšího díla. Takových příkladů by se dalo uvést, kdyby tu byl čas, prostor a chuť se těmito zevrubněji zaobírat! Ovšem my se tu dnes jimi zaobírat nebudeme. My se tu spokojíme jen s jednou z takových zdánlivých banalit, které dokážou působit i jako pěst na oko. Nebo tedy přesněji zabývat se budeme věcmi dvěma, jež ale k sobě mají navzájem tak blízko, že je lze za jednu do značné míry i považovat.
vypínač prodlužovačky

Představte si zásuvky a vypínače, jež máte nejednou doma. Představte si je a potom si je v duchu zkoušejte zasadit do různých interiérů.

Do běžného panelákového bytu se tyto bílé škatulky vcelku hodí. Do staršího rodinného domku s léta nemalovanými zdmi také. Do moderního bytu naplněného tím nejmodernějším, co je k mání, ale už zase až tak moc nezapadají, a pokud si představíte nějakou ještě luxusnější nemovitost, působí dost možná přímo ohyzdně. Tam byste už očekávali něco jiného.
hnědá trojzásuvka

A nyní můžete skončit s představami a zase otevřít oči. A pokud tyto otevřete právě před , rázem je pryč ona pachuť z představy bílého hranatého vypínače a podobné zásuvky s rozdvojkou uprostřed dejme tomu empírového nábytku.

Protože právě tady vidíte i více než zdařilé alternativy k oněm zásuvkám a vypínačům, které sice dodnes slouží, ale oku těžko zalahodí. V kolika jenom barevných variantách se tu tyto nabízejí! Kolik zajímavých řešení vám jenom může unica color nabídnout! A pokud se pro ten který interiér vyberou ty pravé kousky, to je panečku věc! To je docela jiný pohled než na ty zásuvky a vypínače předpotopní, jaké pamatují ještě i naši prarodiče z mladých let.

A proč byste si zrovna vy měli kazit celkový dojem ze svého příbytku pohledem právě na něco tuctového, co má doma kdejaký prosťáček, pokud můžete mít snadno i něco o poznání lepšího? Nabídka zásuvek a vypínačů je tak široká, že si z ní dokáže vybrat snad úplně každý, ať už žije tam či onde.

A pokud se člověk pro tu přemíru krásy vlastně ani nemůže rozhodnout? Pak se stačí jednoduše zeptat oboru znalých specialistů. Kteří už si budou vědět rady a doporučí to pravé. Aby byl člověk na samém vrcholu blaha.