Hypotéky, půjčky, úvěry, jaké máte záměry? Potřebujete sehnat finance? Nechcete žádat bratrance? Ani v bance vám nepomohou? Nepůjčí vám ani na dobu krátkodobou? Máme pro vás řešení. Ještě neděkujte, to nic není!

město

  1. Naše společnost vám může zajistit velice výhodný podnikatelský úvěr pod názvem hypotéka bez registru. Podnikatelské úvěry si mohou sjednávat pouze podnikatelé, firmy a OSVČ. Peníze z tohoto úvěru se použijí do podnikání.
  2. Zaměřujeme se na veškeré finance a poskytneme vám i bankovní nebo nebankovní úvěr pro spotřebitele. Spotřebitelské úvěry najdete pod názvem nebankovní hypotéka. Jsme spolehlivá makléřská firma.

100% hypotéka

Hledáte tento název? Věříte, že se pod ním nachází úvěr, ze kterého můžete získat maximální zhodnocení sta procent? Bohužel tento finanční produkt již neexistuje. Podmínky se v posledních letech změnily. Od roku 2016 již neposkytujeme tuto službu 100% hypotéku.
Vše je dáno pravidly, která ovlivňuje ČNB. Ta má velkou moc, a proto se v dnešní době mohou poskytovat úvěry do maximální výše 70% z odhadu nemovitosti. To vám naše společnost může nabídnout.
Často se na to ptají lidé, kteří se s tímto pojmem setkali například u spotřebitelského úvěru.

klient

  • Spotřebitelský úvěr má nyní trochu jinou podobu. Nesmí se vyplácet plná procenta, za to může jít o výši až do 70% z odhadu nemovitosti.
  • Ovšem nevadí například probíhající exekuce. Pomůžeme vám s jakýmkoliv financováním. Spotřebitelský úvěr zprostředkujeme velice rychle a také za výhodných podmínek. Dobu splatnosti můžeme nastavit až na 30 let. Úroková sazba se zde pohybuje od 7% p.a. Záznamy se v tomto případě dají tolerovat.
  • Do registru se nahlíží, ale drobné záznamy nevadí. Kvůli nim nezatracujeme naše klienty. Dokonce s malým nebo žádným záznamem můžete získat ještě výhodnější úrokovou sazbu, a to již od 4% p.a.

Vyřízení je rychlé a snadné bez komplikací. Stačí vyplnit online žádost.