Chcete být informováni o pohybu svých vozidel? Vlastníte několik strojů a chcete vědět, kdy, kde a jak zrovna pracují? Pokud ano, seznamte se s RMC systémem. Jedná se o GPS sledování zemědělských strojů a dalších vozidel. S GPS sledováním strojů rmc-system.com budete mít vždy vše pod stoprocentní kontrolou!
Co je RMC systém? Jednoduše řečeno, jedná se o systém, díky kterému můžete na dálku kontrolovat své stroje a vozidla. RMC systém shromažďuje informace a provozní parametry z datových sběrnic. Sledovat tak můžete nejen osobní vozidla, ale také stavební stroje a nákladní vozidla.

monitoring strojů

Co vše RMC systém umí? Sbírat data! A to například o stavu pohonných hmot ve vozidle. Shromážděná data pak modul přeposílá na server, kde jsou data vyhodnocena. Ta se pak zobrazí v aplikaci RMC konečnému spotřebiteli. Kromě toho systém dokáže vyhodnotit jízdní styl a vytváří také výkazy produktivity práce. Systém samozřejmě také hlídá odcizení stroje nebo vozidla, a dokonce také odcizení pohonných hmot!

Systém RMC je možné doplnit také zařízením Fuelbox, které slouží pro tankování pohonných hmot nebo systémem G-LOAD pro vážení ve lžíci nakladače. A tím nekončíme! Docházku svých zaměstnanců můžete evidovat pomocí systému Checkbox a vjezdy a výjezdy branou pomocí systému Gatebox. Budete mít zkrátka přehled opravdu o všem!

sledování strojů

Nebaví vás administrace? I to udělá systém za vás! Systém generuje knihu jízd, podává reporty a vyhodnocuje provozní parametry za zvolené období.
Potřebuji pro GPS sledování vozů speciální software? Ne! Data si můžete kdykoliv prohlédnout v aplikaci na jakémkoliv zařízení s internetem. Jediné, co musíte znát, jsou vaše přístupové údaje.
Zkontrolujte si na dálku, zda probíhá vše podle plánu! Díky našemu systému budete mít dokonalý přehled a kontrolu nad efektivností práce svých zaměstnanců!