Každá budoucí maminka si přeje pro miminko, které očekává to nejlepší. Výjimkou tedy není ani výbavička, kterou mu pořídí a se kterou bude nejen ona, ale i její děťátko spokojené. Jelikož se hledí především na příjemný a pohodlný materiál, je potřeba vybírat pečlivě a zaměřit se pouze na kvalitní aověřené druhy – všech možných oblečků.

kojenecké oblečení

Základem dětské výbavy je kojenecké oblečení, ve kterém se každé miminko bude cítit jako na obláčku. Z toho důvodu vám nabízíme pestrý sortiment všech druhů oblečení, ze kterého si jistě vyberete nepřeberné množství.

ZVOLTE SI HNED NĚKOLIK VELIKOSTÍ

Zkušení rodiče už dobře vědí, že každé miminko roste jinou rychlostí a během svého růstu vystřídá řadu velikostí. Do porodnice si tedy nezapomeňte přibalit dostatek bodýček nebo overalů, které jsou nejmenších rozměrů k dostání na trhu. U nás nalezete i takové, které se hodí pro nedonošené děti a jsou opravdu miniaturní.

Nezapomínejte však na to, že je lepší vybírat i ty větší. Rozmanitý výběr dupaček, triček, tepláčků nebo pyžamek na spaní, by měl být základem šatníku každého novorozence.

botičky

DO KAŽDÉHO POČASÍ A NA KAŽDÉ OBDOBÍ

Tak, jak se bude střídat i počasí, obmění se i roční období, kdy je dobré, abyste byli připraveni na všechno. V naší nabídce si můžete zvolit i soupravy do kočárků, kdy vaše miminko zahřeje tlustá a teplá zimní kombinéza nebo fusak. Nepřehlédněte ani výběr dětských dek, zavinovaček nebo spacích pytlů, ve kterých se bude těm nejmenším usínat komfortně i doma v postýlce.
Kromě oblečení si nezapomeňte doplnit výbavičku i o kojenecké potřeby na koupání nebo výbavičku do dětské postýlky.Rovněž tak je nezbytné pořídit několik látkových plen, které budete používat prakticky celé jeho batolecí období.
Dopřejte tedy jako budoucí rodiče vašemu děťátku opravdu to nejlepší a rozhlédněte se v obchodě, ve kterém nalezete ze všeho něco.