Módní přehlídky jsou každoroční povinností návrhářů. Vynášejí zde nejlepší kousky, které obletí celý svět a spousta firem je kopíruje a prodává do běžných obchodů. Co návrháři určili jako hit roku 2019?
Košilové šaty
Jedná se o velmi elegantní kousek, kdy se spojí košile a šaty v jedno. Většinou se jedná o šaty bez rukávu a zdobí je opasek. Hodí se jak k lodičkám na podpatku, tak k teniskám. Pokud na nějaké narazíte, neváhejte.
oblečení za výlohou
Gucci pásek
S páskem od Gucciho se letos roztrhl pytel. Určitě jste ho také zaznamenali, minimálně ve fashion časopise. Mluvím o černém pásku se zlatou nebo stříbrnou skobou s písmeny GG. Je pravda, že je nádherný, ale dáte přes 5 000 za pásek?
Žlutá
Je barva léta 2019. Padne každému a ke sluníčku se skvěle hodí. Žlutá barva je velmi energická a ať je na šatech, či tílku, vypadá vždy skvěle. Obdobou je také hořčicová barva, kterou bych volila spíše na podzim. Žlutá se hodí ke zlatým doplňkům a bílé barvě. Žlutá halenka, bílé jeany, zlaté espadrilky, hodiny a tradá, nádherný outfit je na světě.
Džínová bunda
Džínovina je opět in. A bundičky především. Já jsem se do tohoto trendu také zamilovala a vlastním hned tři bundy z džínoviny. Je to klasika, která snad nikdy neomrzí.
Vzory, kam se podíváš
Se vzory se letos nešetří. Opět se vrací vzor leopardí, gepardí a hadí kůže. Tomu já velmi ráda odolám, nicméně na některých kouskách se dá skousnout. Nejde jen o zvířecí vzory, ale vrací se také puntíky, proužky a různé barevné kombinace.
Třásně a volánky
Jsou dalším trendem této sezóny. Především cardigany s třásňovým zakončením a svetry s volánky na dekoltu. Třásně se k létu tak nějak hodí, a to hlavně na festivaly a koncerty. Letos jich bude ještě spousta, tak neváhejte a kupte si jeden kousek s třásněmi.
tři ženy po nákupu
Co se týká módy, všechno se vrací, takže pokud doma najdete kousek, který je z roku raz dva, určitě nevyhazujte, protože se jistě bude hodit.