Máte dvě děti nebo zatím jedno a další na cestě? Pak vás nejspíš čeká přemýšlení o tom, jak momentálně nebo v budoucnu vyřešit jejich pokojíček a místa na spaní. Mnohdy nejde vyřešit pokojíček pro sourozence tím, že mají každý svoji místnost. A mnohdy se také do jednoho společného pokojíčku nevejdou dvě oddělená lůžka na spaní, protože by pak už nezbylo příliš mnoho místa na ostatní nábytek a také na hraní. V takovém případě je pak ideálním řešením dětské patrová postel Nábytek-elegance.palanda
Pro dva sourozence tak tedy můžete zvolit na spaní palandu, která ušetří spoustu místa, které tak zbyde na hraní, na pracovní místo apod. Mladší může spát ideálně dole, starší pak nahoře, nebo si mohou místa na spaní střídat. U některých modelů pak je možné v případě potřeby je rozdělit na dvě samostatná lůžka, pokud by si to vaši potomci se spaním na palandě rozmysleli.
Patrovou postelpro jednoho spáče ovšem můžete využít také v případě, že dole pod ní umístíte třeba pracovní stůl s židlí nebo herní koutek, a i tímto způsobem se dá chytře vyřešit nedostatek místa v pokojíčku.
Samozřejmostí jsou také různé typy zábran, díky kterým se tak předejde nepříjemným úrazům a pádům.patrová postel
RŮZNÉ DRUHY MOŘENÍ
V nabídce paland a patrových postelí naleznete různé druhy moření, kdy jej tak můžete sladit s celkovým vzhledem pokojíčku. Vybrat tak například můžete odstín buk, dub, ořech, mahagon, přírodní borovici a další. Samozřejmostí je kvalitní a odolné zpracování. Díky lakování je dřevo odolné proti poškození a poškrábání.
Ušetřete místo v pokoji vašich ratolestí chytrým a praktickým řešením místa na spaní. Palandy jsou pro sourozence obývající jednu místnost ideálním řešením pro úsporu místa a celkovou vzdušnost pokoje.
Zajistěte vašim ratolestem příjemné a pohodlné místo pro jejich spánek díky palandě nebo patrové posteli z naší nabídky.