Sehnat nocleh v Praze, to může být oříšek. Ovšem může to být ještě mnohem složitější, pokud hledáte levné přespání. To je kritérium, které se v našem hlavním městě plní jen velice těžko. Už i hotely, kde vás jedna noc bude stát zhruba tisíc korun, lze svým způsobem považovat za levné nocování. Ovšem vysvětlujte něco takového lidem z jiných českých měst, kteří by naši matičku stověžatou také rádi alespoň párkrát za život navštívili a ukázali ji také svým dětem!
Pro lidi, kteří žijí z pražského platu, možná takové výdaje nejsou tak vysoké, ovšem pro zbytek republiky rozhodně ano. Tím spíše, pokud do hlavního města nejedete jako turista, ale za účelem výdělku, a proto byste si odtud rádi více peněz odvezli, než jich tam vydali.obrys pražského hradu.jpg
Ať už je to však jakkoli, tak to skoro vypadá, že se vyplatí přespat v jiné obci poblíž a do hlavního města dojíždět, anebo ne?
Zní to skoro jako zázrak, ale když budete mít štěstí, anebo přátele, kteří se vyznají, tak vás jistě upozorní na velmi praktickou, a především velmi výhodnou Praha ubytovnu, která nabízí pobyt za bezkonkurenční cenu, na jakou jen tak někde nenarazíte. A to si k tomu všemu ještě budete moci vybírat!
Volit můžete mezi několika typy atraktivních pokojů, ať už se jedná o sdílené bydlení anebo o samostatný pokoj. I ten může být se sdíleným sociálním zařízením, anebo se může jednat o apartmán, kde budete mít po ruce vše potřebné a budete to moci užívat výhradně vy sami. Je tedy jednoznačně z čeho vybírat a záleží pouze na vás, čemu dáváte přednost.pražské střechy.jpg
A jak jistě dobře víte, v hlavním městě je vše na dosah ruky, což platí především díky dobře dostupné veřejné dopravě s četnými spoji. Například metrem se dostanete kamkoli za velice krátkou dobu. Není tedy nutné bydlet v centru, abyste měli vše na dosah – i z periferie se snadno a za pár korun dostanete kamkoli jen budete chtít.