Máte doma bazén a milujete koupání? Sluníčko sice pálí o sto šest, ale voda stále nemá teplotu, kterou byste chtěli? Pořád není dostatečně teplá? Máme zde pro vás řešení. Solární plachta je a nesmí chybět v žádném domácím bazénku. Pro venkovní bazény je to ideální řešení, jak si jednak vodu udržet teplou a jednak jak pomoci tomu, aby byla vaše voda v bazénu teplejší a teplejší.
bruneta pod hladinou.jpg
Můžete ji zakoupit v každém obchodě, kde prodávají bazény, je to příslušenství, které však není k bazénům dáváno automaticky. Plachty se dělají v různých rozměrech, takže i přesto, že máte bazén na míru, se nemusíte bát, že byste plachtu nesehnali.
Díky této plachtě se vám voda v bazénu bude ohřívat, tzn. když nebudete zrovna pobývat v bazénu, tak je ideální bazén touto plachtou přikrýt a vám se bude voda ohřívat na vaší další koupačku. Rozhodně je vhodné ji začít používat už v měsících, kdy se ještě nekoupete, ale už je hezky. Ideálně někdy v květnu začněte s jejím používáním.
Cena je taktéž velice přijatelná, takže se nemusíte být, že se jedná o nějaký předražený výrobek. V poměru prospěch a cena je to skvělá kombinace.
po kotníky ve vodě.jpg
Už se nemusíte koupat ve studenější vodě, pokud máte rádi teplou. Tak neváhejte a skočte si plachtu koupit a sami uvidíte, že jste neprohloupili. Výsledky se již ukážou za velice krátkou dobu a věřte, že budete spokojeni. S plachtou je i snadná manipulace, takže s ní může disponovat téměř každý, ať jde o ženu nebo muže. Je i velice skladná, takže se nemusíte bát, že vám zabere spousta místa.
Nyní budete v bazénu trávit mnohem více času, protože voda bude krásně teploučká. Můžete si tam užít spousty legrace a strávit tak příjemný čas se svou rodinou a dětmi nebo vyblbnout se se svými přáteli. V létě to bude váš ideální společník, kterého nebudete chtít vyměnit!