Máte zahradu a rodinný dům a rádi byste se pustili do chovu nějakých zvířat, zde kterých byste pak mohli mít nějaký užitek? Anebo máte třeba vnoučata, kteří by u vás také uvítali nějakého toho domácího mazlíčka? Na zahradu jsou vhodní třeba králíci. Jsou roztomilí, krásní a chlupatí a děti je milují. Snadno tak oživí nejednu zahradu a vy si je brzy zamilujete.
Jaké ovšem těmto domácím mazlíčkům zajistit bydlení a ideální podmínky?
babička u králíkárny

Každý domácí mazlíček má právo na nějaké to místo k bydlení, kde ses bude cítit dobře a pohodlně. V tomto případě přicházejí v úvahu praktické králíkárny s výběhem, kterou si vaši čtyřnozí chlupatí mazlíčci ihned zamilují. Na výběr máte z různých rozměrů, záleží jen na vás, kolik si tedy těchto malých hlodavců pořídíte a jak velké bydlení pro ně budete nakonec potřebovat.
králík za mříží
Pro ještě větší pohyb vašich mazlíčků můžete pořídit provedení s extra prostorným výběhem a dopřát tak malým chlupáčům více pohybu po travnaté ploše. A až si budou chtít po běhání v trávě odpočinout jednoduše si po schůdkách zalezou nahoru do domečku, ve kterém si mohou odpočinout. Díky kovové mřížce bude zamezeno útěku malých hlodavců. Díky výklopné střeše budete mít snadný přístup třeba pro čištění nebo dávkování krmení.
Stačí už jen pořídit napáječku na vodu, misku na jídlo a nějakou tu hračku nebo okusovadlo pro zábavu a je to – útulné zahradní bydlení pro drobné hlodavce je na světě.
Malí hlodavci si život v útulném dřevěném domku velice rychle oblíbí a zamilují.
Dřevěné králíkárny s výběhem se budou na vaší zahradě opravdu skvěle vyjímat. Mají totiž moderní vzhled a díky dřevěnému materiálu tak skvěle zapadnou do každé zahrady. Dopřejte vašim hlodavcům dostatečně prostorné a pohodlné bydlení, ve kterém budou mít vše potřebné pro spokojený život. Toto vše dřevěné domečky splňují.