Je léto a snad každý se v tuto dobu chystá na dovolenou. Jistě k takovým lidem patříte i vy. Možná už máte jasno v tom, kam vyrazíte, ale dosud jste nevyřešili jednu drobnou finanční otázku – kde na svůj výlet vezmete peníze. Ale ani to vás dlouho trápit nemusí, na finančním trhu existuje mnoho zajímavých nabídek, po kterých stačí pouze natáhnout ruku…
Sáhnout tak můžete například po nebankovní americké hypotéce hypotekybezregistru.cz.

růžové prasátko s mincemi

S tou si peníze půjčíte snadno, protože vás nebude zbytečně omezovat žádným předem stanoveným účelem toho, jak smíte půjčené peníze využít. A tak je to jistě správně, neboť když půjčku splatíte i s úroky, měli byste mít nárok naložit s penězi podle svých vlastních potřeb.
Americká hypotéka je typická tím, že žadatele ani dlužníky neomezuje zbytečnými komplikacemi. Ať už jde o to, že nemusíte řešit, jak můžete či nesmíte s penězi naložit, ať už jde o zbytečné podmínky nakládání se získanou sumou peněz anebo o dokládání jejich využití. U americké hypotéky takové komplikace zkrátka neexistují.

keramické prasátko v rukách

Cenou za takovou volnost je jistě vyšší úroková míra – ta věřiteli kompenzuje vyšší míru rizika, že svůj dluh nemusíte splatit.
A je zde ještě jedna pojistka vaší budoucí platební kázně – jde o ručení nemovitostí.
Když za nějakou půjčku složíte záruku v podobě nemovitosti, tak si jistě dobře rozmyslíte, zda ji zvládnete pravidelně splácet i s úroky.
Nemusíte se zbytečně trápit tím, jaký druh nemovitosti zvolit, v tomto směru máte velkou míru volnosti – můžete si pomoci rodinným domem, bytem, výrobním areálem, zahradní chatou anebo třeba pozemkem. Záleží jen na tom, jaká je aktuální tržní hodnota takové nemovitosti. Přímo na ní totiž závisí to, kolik peněz můžete oproti takové záruce získat.
Každopádně na skvělou dovolenou vám jistě budou stačit i desítky tisíc, které můžete zajistit třeba i ručením dobrou garáží.