Plánujete si vyzdobit bydlení netradičními dekoracemi: Potom pro vás máme tip na dekorace, které vám budou připomínat krásné zážitky z vašich dovolených.  Využijte vaše fotky a vytvořte si originální a levné dekorace.
Jestli si jenom tak prohlížíte vaše fotografie z dovolených na počítači, je načase nesmutnit a vystavit ty nejhezčí vzpomínky na oči ve vašem interiéru. Tentokrát však nebudou fotografie vystaveny v klasických rámečkách, ale vytvořte si netradiční dekorace na stěny a parapety.
mix fotek
Ohromné srdce
Prázdná stěna v ložnici, anebo holá zeď v chodbě si zaslouží být odzdobena a zaplněna klasickými fotografiemi z vašich dovolených a to klidně i těch starších. Na výzdobu budete potřebovat přesný počet fotografií, a to čtyřicet čtyři. Potom je postačí pouze přilepit za pomoci oboustranné izolepy.
Barevné stojánky na fotografie
Výroba veselých stojánky na fotografie vám zabere pouze chviličku. Postačí, když nabarvíte větší oblázky, které jste si přivezli z dovolené a omotáte je prakticky drátkem. Tento drátek potom nahoře stočíte do kolečka. Pro tuto dekoraci zvolte poněkud silnější drátek, aby se v něm fotografie dobře udržely a nepadaly.
Zavěšené
Jestliže jsou ve vaší sbírce krásné fotografie přírodních úkazů, můžete je vystavit na odiv ve vašem interiéru. Vaše fotografie jednoduše nalepte na provázky, které můžete ještě zatížit například mušlemi, anebo oblázky. Provázky pak přivažte na kousek opracovaného dřívka.
Černobíle
Dalším zajímavým tipem, jak využít vaše staré fotografie, je nalepit je na květináč v černobílém provedení. Květináč nejprve pomalujte akrylovými barvami, a následně na něj nalepte černobílé fotografie. Ani se nemusí jednat pouze o vzpomínky z dovolené, ale využít můžete i momentky z průběhu celého roku.
kolekce foto
Kolo rodiny
Na výrobu této dekorace budete potřebovat karton a dřevěné kolíčky. Karton nejprve polepte černým papírem a poté z něho vystřihněte kolečko. Na toto kolečko nalepte dobře kolíčky. Zezadu kolečka pak přilepte kus provázku na pověšení. Do kolíčků potom přichyťte vaše rodinné fotografie.