Láká vás výlet do Lednicko – valtického areálu? Rozhodně byste nad tím již neměli váhat a měli byste vyrazit co nejdříve. Pokud vás lákají krásy tohoto města, pak již neváhejte ani minutu. Sami uvidíte, že se bude jednat o zážitek na celý život.
Jestli je ale něco, s čím můžete mít malinko problém, pak je to ubytování. Sehnat totiž ubytování v Lednici za přijatelnou cenu nemusí být vůbec nic jednoduchého a to už jen z toho důvodu, že to, co je cenově vhodné, je již zabrané. Nemusíte ale zoufat. My jsme se v našem dnešním článku rozhodli vám doporučit taková místa, která jsou nejen cenově dostupná, ale také klidná a vhodná jak pro jedince, tak i rodiny s dětmi.

chata

Lednice ubytování lednice.galant nikdy nebude snadnější.
Chtěli byste bydlet necelých 300 kilometrů od zámku a láká vás představa toho, že byste mohli využívat zahradu? Pokud je vaše odpověď ano, pak vám rozhodně doporučujeme ubytování U Janča, které je velmi oblíbené. Kromě toho se také jedná o Penzion, který je nekuřácký.
Rádi byste na své dovolené využívali možnost plavání v bazénu? Patříte k těm, kteří také nevydrží bez wi-fi připojení? Pak právě pro vás bude nejlepší Penzion Hanka. Obsluha se v každém případě snaží zařídit, abyste byli maximálně spokojeni a to se všemi službami.

horská chata

Nebo co takhle bydlet necelých 50 kilometrů od zámku? Něco takového nabízí Penzion U Bohuša, který ještě navíc představuje takovou ideální volbu pro pobyt v této obci.
Láká vás zkusit si bydlet v zámečku? Díky Koleje Zámeček toho můžete snadno docílit. Nachází se necelý kilometr od Lednicko – valtického areálu, který spadá pod ochranu UNESCO. Výhoda je, že ve svých prostorech nabízí spoustu věcí zdarma.
Těch možností ubytování je spousta. My jsme pro vás ale připravili jen ty možnosti, které se nám nejvíce zamlouvaly a přišly nám vhodné. Určitě byste i vy jednu z těchto možností měli vyzkoušet. Sami uvidíte, že s ubytováním budete maximálně spokojeni i vy.