Oživit váš vztah a současně i intimní život, můžete v jakékoliv fázi vašeho partnerství. Platí to nejen při samotném počátku, kdy to mezi vámi jiskří a prozatím ještě nemáte děti, ale i v dlouhodobém vztahu, kdy je romantiky už poněkud málo. Nejlepším možným způsobem, jak udržet vášeň s vaším partnerem na tom nejvyšším bodě, je hrání rolí ve vašem sexuálním životě.
blondýna v kozačkách

Divoký a pořád zajímavý sex

Abyste jako pár předešli tomu, že ve vašem intimním životě zažijete nudu a stereotyp, musíte udělat něco pro jeho lepší a intenzivnější průběh. Ponořte se do vaší fantazie a společně si zahrajte na postavy, které ve vás vyvolají pocit vzrušení a touhy po tom druhém.
Studie dokazují, že představovaní vašeho „já“ z jiného úhlu a odměna v podobě divokého sexuálního styku, se stanou pro váš vztah stabilním bodem, ze kterého můžete čerpat dlouhé roky bez toho, abyste se odcizili a měli potřebu hledat dobrodružství někde jinde.
Pokud vaši předehru zaměříte na jakési hrátky s přitažlivými postavami a dějem, váš sex si daleko více užijete a přivedete ho do stádia, kdy nikdy nebude fádní a naprosto stejný.
Protože je to právě předehra, která pomáhá tomu, abyste si sex s vaším partnerem společně vychutnali a prožili ho naplno.
blondýna s čepicí

Chce to především ženskou iniciativu

Většinou je na samotné ženě, aby zorganizovala každý detail toho, co se bude odehrávat. Muži se nebrání myšlence – při sexu experimentovat a zkoušet nové věci i z hlediska hraní. Naopak, je pro nich splněnou fantazií a touhou, být v roli muže, který ženu dobývá i po letech jejich společného soužití.
Jako žena byste si měla předem připravit scénář a vašeho partnera postavit do role, které se snadno a bez váhání přizpůsobí a bude pro něho lákavá. A věřte tomu, že pokud nebudete zahálet a na vašich intimních hrátkách pořád pracovat a zdokonalovat jejich průběh, nikdy váš vztah nebude prožitkem, díky kterému nebudete šťastní.