Nahé líčení je velmi oblíbené u Francouzek. Pokud se pozorně podíváte na francouzské ženy, zjistíte, že působí upraveně a zároveň přirozeně. Pravděpodobně si budete klást otázku, zda se ráno líčí podobně jako vy či jdou z domu bez make-upu. Jejich obličej působí vždy čistě a zdravě. Ptáte se, jak dosáhnout podobného výsledku?
Jak dodat svému vzhledu šarm a sebejistotu?
krásná dívka
Výhodou nahého líčení, kromě přirozeně působícího vzhledu, je jeho časová nenáročnost. Můžete zvolit různé stupně tohoto typu líčení podle svého vkusu či příležitosti, kvůli které se líčíte. K tomu nejjednoduššímu nalíčení Vám postačí pouze slabý podklad ke sjednocení pleti, zdravíčko, řasenka a rtěnka v neutrálním odstínu. Tyto čtyři pomocníci Vám postačí k docílení pěkně upraveného vzhledu, který bude působit zcela přirozeně. Toto líčení se hodí pro každý všední den, nezabere Vám více než pár minut.
černobílé oko
Zvýrazněte oči nebo zvýrazněte rty!
Pokud chcete docílit o něco výraznějšího efektu, zaměřte se buď na zvýraznění rtů, nebo očí. Základ bude stejný jako u předchozího líčení, jen přidáte navrch další prvek. Pokud chcete nebo potřebujete zvýraznit oči, sáhněte po tužce na oči. Pro běžné denní nošení se hodí hnědá či šedá barva. Černá tužka na oči působí zbytečně výrazně a dramaticky, schovejte si ji na výraznější večerní líčení. Zvýrazněné oči dodají ženě na záhadnosti. Druhá varianta pracuje se zvýrazněním rtů a neutrálním líčením očí. K základu tentokrát přidáte rtěnku v nápadnějším odstínu. Samy nejlépe víte, který odstín Vám sluší či se hodí k vašemu oblečení. Toto líčení se hodí pro romantické chvilky a vždy vám přidá trochu barvy v obličeji.
kosmetické štětce
Když vás tlačí čas!
Nejjednodušší varianta zahrnuje pouze korektor, kterým zamaskuje například kruhy pod očima či žilky v obličeji. Poté přejeďte své řasy řasenkou, čím méně vrstev, tím přirozenější vzhled! Poslední krok obsahuje ošetření rtů, stačí pouhý lesk na rty. Použijte to, co máte po ruce, ať už se jedná o balzám či rtěnku. Myslete na to, že suché popraskané rty působí opravdu nevzhledně!