Dentistů je obecně dost málo narazit na někoho, kdo je dobrý, není drahý, nebojíte se k němu chodit a jste spokojení s jeho služby, tak to jste našli doslova zlatý důl. My vám teď nabízíme možnost. Můžete najít zlatý důl klidně i teď, když budete chtít, protože my máme volná místa v naší skvělé klinice, kde se specializujete hlavně třeba na parodontózu, což je velice rozsáhlé onemocnění dásní, které způsobuje několik zdravotních a estetických problémů. Také zde máme dentální hygienické služby, díky kterým svému úsměvu klidně dodáte tu správnou jiskru a bělost a váš úsměv doslova bude všude zářit. Tohle vám strašně pomůže, takže se nebojte.

křeslo

Služby všeho druhu

Nabízíme několik služeb, které všechny využijete nebo alespoň z části. Všechny naše stomatologická vyšetření provádíme s důrazem na kvalitu a všechno raději dvakrát zkontrolujeme, protože nechybujeme. Máme přístroje, které nikdy nezradily naši důvěru. Přístroje jsou mikroskopické, takže všechno pořádně uvidíme a rozeznáme tak problém od zdravého zubu. Děláme i zubní výplně, které jsou bílé, takže nebudou pro vás estetickým problémem, jako ty černé, které nebyly vůbec esteticky přijatelné, a navíc se i zjistilo, že nemají tak dobré vlastnosti, proto byly vyvinuty tyhle bílé, které jsou opravdu dobré, a to i z hlediska ceny, vlastností a estetiky, té hlavně. Nepoznáte, že máte plombu, když se podíváte na sebe do zrcadla.

zubní ordinace

  • Tohle může hodně ovlivňovat kvalitu vašeho sociálního života. Když má někdo křivé zuby, mezeru mezi nimi nebo prostě má rovnátka a podobně, tak se může cítit špatně v kolektivu, a hlavně u dětí mže klidně nastat u dětí šikana. Když to budete řešit, tak se to nestane. Pomůže lidem v jakémkoliv věku, nikdy nemůže být pozdě začít něco dělat. Zubař Liberec vždy bude vědět, co udělat, kdy a jak a vyřešit problém elegantně a jak nejlépe to půjde.