SEO je extrémně důležité a neumí ho dělat každý, i když to může tvrdit. Když ho děláte dobře, přivede mnoho nových zákazníků, zvedne tržby a dosáhnete díky němu to, po čem toužíte. Máte-li stránku na WordPressu, musíte se soustředit na určité aspekty, které se od jiných poskytovatelů liší. Pluginy jsou jedním z těchto speciálních faktorů, na který se nyní podíváme.WordPress raketa tablet.png

SEO plugin pro WordPress od SEOlight ušetří spoustu práce, času i peněz. A především si budete užívat kýženého výsledku, který přijde díky kvalitně odvedené práci. Jejich instalace složitá rozhodně není. Stačí si daný typ stáhnout, nainstalovat a poté ho zprovoznit přidáním do nabídky Plugins. Jaké jsou tři nejpoužívanější a nejoblíbenější?

  1. Yoast
  2. All in One
  3. Premium

Yoast

Zde mluvíme o nejrozšířenějším modelu určeném pro optimalizaci pro vyhledávače. Spustí analýzu, která odhalí pozitiva i problémy, které se na webu nacházejí. Ukáže, kde chybí klíčová slova a přitom by tam chybět neměla a navrhne způsoby, jak vše vylepšit a doladit. Podívat se ale také můžete na to, jak bude stránka vypadat ve výsledcích. A to nejen na notebooku, ale také na chytrém telefonu.

All in One Pack

All in One je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Pro začátečníky je skvělé, že s ním nemusí nic dělat, jen ho nainstalují a nechají samovolně pracovat. Pokročilí uživatelé si ovšem mohou vše nastavit ručně podle sebe a vytvořit tak jedinečný systém, který bude pracovat přesně tak, jak potřebují.
programování kódování plugin.png

Premium Pack

Jako poslední uvedeme placenou, premium verzi. Má to svůj důvod, protože nabízí skutečně pokročilé funkce. Můžete si např. porovnat pět externích webů, které používají totožná klíčová slova. Po zaplacení poplatku můžete Premium využívat šest měsíců a profesionálům zajisté přinese mnoho dobrého a ukáže jim přesně nedostatky, které musí co nejrychleji vyřešit.