Beghelli je italská společnost, která je jedničkou na s trhu s nouzovým a průmyslovým osvětlením. Jejich svítidla mají řadu výhod, jsou nejen energeticky úsporné, ale jedná se o elektronické systémy jak pro domácí, tak i průmyslovou bezpečnost, protože jsou vyráběny a instalovány dle nejpřísnějších kritérií. Vyráběná svítidla jsou dodávána svým zákazníkům dle jejich přání.
Tato společnost je jedničkou nejen na jejich domácí půdě, ale má své jméno i ve světě. Svou základnu má mimo i jiné i v České republice, kde tyto svítidla jak navrhují, tak i vyrábí. Zde se zaměřují zejména na kovové armatury na moderních technologicky vyspělých výrobních linkách, které zaručují svoji kvalitu ale i životnost svítidel.

žárovka


Tyto svítidla jsou charakteristická svou svítivostí a možnosti přizpůsobení jednotlivých parametrů dle požadavků konkrétního zákazníka, na své si tak přijde opravdu každý, samozřejmě i s ohledem na finanční úspory.
Jak již bylo zmíněno, svítidla se vyrábí na přání zákazníků a je možné je doplnit nesčetnou škálou dalších komponentů a příslušenství. Je do něj možné zabudovat například SystemDrive nebo systém automatického stmívání, což zajisté nějací zákazníci ocení.

Světlo v ruce

Součástí poptávky je vypracování podrobného a kompletního světleného projektu i s těmi nejnáročnějšími požadavky, které vás napadnou do vašeho objektu. Součástí je také výpočet energetické úspory, zajištění kompletní instalace, tak aby svítidla byla ihned v provozu, není nutné zmiňovat servis po celou dobu užívání. Technici jsou k dispozici i po celou dobu trvání záruky na svítidla Beghelli Ilumix. Nebojte se a oslovte jejich pracovníky, kteří vám pomohou vyřešit osvětlení ve vašem objektu tak, že toho nebudete litovat. Spolupracují s architekty, různými projekčními kancelářemi, designéry a stavebními firmami, takže odbornost je zajištěna po všech stránkách.