S kabelkou jsme my ženy odjakživa srostlé. Jen s ní jsme si jisté samy sebou, protože v ní máme všechno potřebné po ruce. Za život jich vystřídáme neuvěřitelné množství, zkoušíme různé tvary, barvy a velikosti. Není možné mít doma pouze jednu, neboť ke každé příležitosti a ke každému oblečení se hodí jiná. Nejraději však máme praktickou velkou černou kabelku, která se nám líbí z mnoha pochopitelných důvodů.
Především její barva je univerzální a jde ke všemu, co si vezmeme na sebe. Ale co nás ženy uchvátí nejvíce, to je její vnitřní prostor, většinou ještě s mnoha postranními kapsičkami, kam se vejde vlastně úplně všechno. Nejen malé osobní věci jako je peněženka, mobil, zrcátko, kapesníčky, kosmetická taštička, ale dle toho, co právě jdeme vyřizovat, do ní pohodlně umístíme různé dokumenty a dokonce i tablet nebo menší notebook.
kabelka je naší součástí
Proč jí tolik potřebujeme
Závislost na kabelcemůže přijít našim mužským protějškům někdy až přehnaná. Jim totiž stačí často jen dost hluboké kapsy nebo jen příležitostně malá taštička či větší taška přes rameno, na nichž však nejsou nijak závislí. Potřeba mít kabelku neustále po ruce, to je ryze ženskou záležitostí, kterou nechtějte, aby vaši partneři úplně pochopili.
S kabelkou a nejlépe s tou velkou,se totiž cítíme bezpečně a sebevědomě. Je naším tajemstvím, jehož obsah neradi komukoliv ukazujeme. Je to náš vnitřní svět a co si do ní uložíme, ukazuje i na náš způsob myšlení a naše zájmy.
vše důležité je v kabelce
Jsou v ní nejen věci, které potřebujeme právě nyní, ale i různé potřeby pro situace, jenž by třeba nenadále mohly nastat. Proto s ní právě cítíme dostatek jistoty a dodává nám klid.
Velká černá kabelkaje proto ideální společnice, která pohodlně umožňuje mít svoje věci pod kontrolou. Vždy v ní najdeme v pravou chvíli to důležité pro veškeré situace, které s její pomocí lépe a snadněji zvládneme.