Je velmi romantické dát si večeři při svíčkách, ne každý den v týdnu po celý rok. V dnešní době už si ani nedokážeme představit, že bychom nemohli při vstupu do interiéru sáhnout po vypínači a rozsvítit světlo. Nejrůznější druhy osvětlení a světelné zdroje nás doprovázejí dnes už úplně všude. Nejen ulice, náměstí a vchody do budov, ale hlavně interiéry kanceláří a svých domácností už si můžete osvětlit opravdu velkým výběrem světel a také světelných zdrojů.

Kompaktní zářivky, kterým se také díky jejich úspoře na elektrické energii a dlouhé životnosti říká úsporné žárovky, jsou skvělým a naprosto dokonalým světelným zdrojem pro každý interiér. Tyto žárovky se dnes totiž vyrábějí ve velkém množství provedení a typů, aby byly vhodné do všech interiérových světel. I v naší nabídce najdete opravdu rozmanitý výběr druhů od těch nejlepších světových výrobců za velmi příznivých cenových podmínek.
Při výběru kvalitní a spolehlivé kompaktní zářivky je důležité se zaměřit nejen na její tvar, ale hlavně na její patici tedy závit, aby přesně odpovídal světlu, do kterého daný světelný zdroj potřebujete. Dále je dobré se také zaměřit na potřebnou wattáž, světelný tok a také teplotu chromatičnosti, která určuje, jaké světlo bude Vaše žárovka vydávat. Také je dobré se zaměřit na úhel rozptylu světla, protože je rozdíl, jestli hledáte žárovku do lustru, který má osvětlovat celý obývací pokoj nebo světelný zdroj vhodný do podsvícení pod poličkou či nasvícení obývací stěny.

V naší opravdu obrovské nabídce světelných zdrojů najdete kompaktní zářivky ve tvaru klasické žárovky, ale také svíčkové či kapkové, ale to samozřejmě není všechno, také u nás najdete zářivkové trubice a reflektorové, nástrčné a kruhové zářivky. Jak tedy vidíte, máme na výběr jak běžné světelné zdroje, ale také speciální a to všechno ve vysoké kvalitě a za velmi dostupné ceny.