Naše domy totiž můžete používat jako:

– rodinné –
pro dvě osoby, jakými je mladý pár, když se potřebujete teprve osamostatnit a někde se zabydlet. Většinou jde o typický příklad toho, že si to chcete vyzkoušet, než se pustíte do nějakých větších akcí, takže těmto lidem stačí poměrně malý domeček, pokud nechtějí volit jinou možnost. Mají své vlastní bydlení a zázemí a tak si ve svém vyzkouší, co to všechno obnáší, bydlet s někým jako pár, když se jedná o vážnější vztah. Je to tak velice vhodné pro jakékoliv tyto zkušenosti, avšak hodí se to také pro páry, které vědí, že se milují a které spolu opravdu chtějí být delší dobu a plánují tak společnou budoucnost. Tato možnost totiž představuje výhodné bydlení, které si velice rychle přizpůsobí.

Výběr z našich celoročních domů k tomu jistě pomůže

A dokonce existují domy, které jsou zkolaudovatelné, takže stačí váš pozemek a jedno povolení na takovouto stavbu domova a můžete získat číslo popisné a bydlet si jako v krásném a novém postaveném obydlí, akorát že to v podstatě budete mít zcela jednoduché, protože se nemusíte o nic starat, my vám dům postavíme a dokonce i přivezeme až na místo určení a to často i do špatně přístupných míst. Vždy to garantujeme, takže se podle toho snažíme všechno zařídit. Mějte svůj nový domov, který jste si vysnili.

Pomocí našeho konfigurátoru si také můžete svůj domova namalovat a samostatně navrhnout. Jste si jistí, že spolu budete navždy? Pak to jistá má cenu, abyste takto začali budovat společné bydlení. Samozřejmě, že se to netýká jenom mladých párů, ale může se to také týkat jakýchkoliv starších dospělých, kteří jsou ve středním věku a pro tuto možnost se rozhodli, nebo je to také velice vhodné obydlí pro nejstarší obyvatele. Tedy pro naše rodiče, kteří jsou například na důvodu nebo už v seniorském věku https://www.lavarohouse.cz/. Mají své zázemí, které už jim nikdo nevezme. Jistě si velice rychle zamilují toto obydlí, protože na stáří toho tolik nepotřebujeme, takže bohatě postačí něco menšího. Máme velké skladové zásoby, ze kterých si můžete ihned vybrat, nebo si můžete nechat postavit právě zcela nový dům. Podívejte se na další možnosti.