Je mnoho situací, kdy byste uvítali větší vůz. Nakoupíte nový nábytek nebo měníte vybavení v kanceláři. Už vás jistě napadlo že musí být levnější způsob přepravy než vždy objednávat dopravní službu s řidičem nebo stěhovací firmu. Ano, je. Je tu půjčovna dodávek Brno. Dostatečně široký vozový park disponuje mnoha typy velkokapacitních vozů, proto si jistě vyberete dodávku nejen pro převoz nábytku, ale i pro ostatní příležitosti.
psací stůl
Na dovolenou pohodlně
Velká rodina dodávku využije po celý rok, a proto si ji často i zakoupí. Pak je tu ale i mnoho těch, kteří by větší vůz uvítali jen na několik dní v roce. Není to žádný problém. Můžete si jej půjčit! Dodávka je skvělá na zahraniční dovolenou, protože zadní část vám může sloužit i pro přenocování nebo odpočinek během cesty. Také se nabízí možnost cestovat s další rodinou společně. Ušetříte za dopravné a cesta bude mnohem pohodlnější, protože se řidiči během jízdy mohou několikrát vystřídat. Půjčená dodávka je samozřejmě opatřena dálniční známkou a není problém si ji vzít s sebou i na zahraniční cestu. Vyzkoušejte, že vám nabízí pohodlnou jízdu za mnohem méně peněz.
Vlastní vůz při cestě na dovolenou je velkou výhodou. Můžete cestu přizpůsobit potřebám dětí i dospělých. Naplánujete si více nebo méně zastávek, či spojíte cestu s několika výlety.
stolek v koupelně
Prostorný vůz nabízí možnost odvézt s sebou i řadu sportovního vybavení a na místě si nemusíte nic půjčovat. Zároveň vám nebude nic chybět, velký úložný prostor slibuje prakticky neomezenou váhu zavazadel. A po několik dní vám dá i možnost vyjet do vzdálenějších koutů mimo běžně navštěvované turistické resorty. Dodávka vám umožní v zadní části i pohodlný nocleh, proto nic nebrání objevné cestě a návštěvě mnoha míst během jediného týdne.
Prohlédněte si, jak vypadá vozový park a vyberte si společníka na stěhování nebo na rodinnou dovolenou.