Oslava třicátého výročí vaší svatby proběhla v režii dnes již dospělých dětí. V zahradní restauraci, ve společnosti nejbližších. Po slavnostní večeři vás vnoučata potěší drobnými, vlastnoručně vyrobenými keramickými miniaturami a na závěr večera vám se svými rodiči předají společný dárek – velkou barevnou obálku. V ní je poukaz na týdenníwellness pro dva. S odjezdem za dva dny. Radost vám to udělá velikou. Čekají na vás nové zážitky. V příjemném prostředí, při společném relaxování…

lázně

K třicátému výročí svatby


Za dva dny, v pohodlném kupé vlaku, který zajíždí přímo do známého lázeňského městečka, se začnete seznamovat s wellness programem, který tam na vás čeká. Ubytování máte zajištěno ve dvoulůžkovém pokoji s malou teráskou. Začínáte plánovat, jak ji využijete k posezení u ranní kávy. Hned na první den pobytu jsou naplánovány koupele a masáže. Bazén je umístěn ve stejné budově, ve které budete ubytováni, takže budete mít vše pod jednou střechou. Rovněž jídelna, ve které se budete stravovat, je v přízemí – hned vedle recepce.

relax

Jediný pohled na týdenní jídelníček, který je pro vás připraven, vám prozradí, že stravovat se budete opravdu zdravě. Ovoce a zelenina se v něm objevují nejčastěji. Do okolních lesů je možno každodenně vycházet na dlouhé procházky. A protože právě začíná houbařská sezóna, určitě se nebudete vracet s prázdnou. V nedalekém areálu je možno provozovat i sporty, na které jste zvyklí.

wellnes

Tenisové kurty, volejbalové hřiště či plácek na cvičení aerobiku jsou celý týden k dispozici. Zharmonizovat tělo i duši a rozproudit vaši energii vám pomohou kursy jógy. Pokud si domluvíte fyzioterapeutické vyšetření, můžete svoje neduhy řešit rehabilitačními cviky. Na stránkách www.axios.cz-wellness-pro-dva se dozvíte další zajímavosti, které během celého pobytu zúročíte.