Trpíte nepřekonatelným strachem a úzkostmi? Nemůžete kvůli svému onemocnění vyjít z bytu, protože se bojíte otevřených prostorů nebo máte nepřekonatelný strach z létání? Zkusili jste už opravdu všechno a nic nepomáhá? Psychoterapie je dlouhá a stále se cítíte, že se nikam neposouváte? Máme pro vás jedinečnou alternativu. Určitě nemáte co ztratit. Zkuste se oddat hlubinné regresivní terapii.migréna, bolest, trauma

Regresivní terapie se od běžné psychoterapie liší v tom, že není ořezána pravidly. Někteří na tuto alternativu nebudou věřit, ale vychází se i z minulého života, reinkarnace, duchovního, v některých případech hypnózy a dalších. Hlubokou regresivní terapií se dá řešit spousta věcí.

  • Traumata z minulosti jako jsou úmrtí blízké osoby či zvíře. http://www.zvirevtisni.org/ e v rodině, kdy je dítě velice fixované na danou osobu či zvíře. Zneužívání dětí v útlém věku. Rozchod s partnerem nebo rozvod manželského páru. Tyto těžké situace v živote mohou nést následky, přes které se nepřeneseme, a komplikují nám život. Následky se mohou projevit poruchou příjmu, citové dysfunkce, anorexie. V některých situacích můžeme špatně reagovat.
  • Psychosomatické bolesti způsobené například silnou migrénou nebo bolestí pohybového aparátu.
  • Velké množství fobií. Z výšky, hmyzu, hadů, pavouků, létání, vody, lidí, otevřených prostoru nebo ze stísněného prostoru. Fobie mohou být zakořeněny z minulého života nebo z dětství.
  • Příznaky schizofrenie. Hlubinná terapie zde vychází z takzvaných přisedlých duší, které se k vaší osobnosti přidala z minulého života nebo vám chce úmyslně ublížit. Může se stát, že slyšíte cizí hlasy, máte pocit, že nejste sami. I v tomto případě se dá na léčbě pracovat a vyřešit.
  • Hluboká terapie si poradí i se zlozvyky a závislostí na jídle, alkoholu, kouření. U některých pacientů se používá i hypnóza, jen u těch potřebných. Pomůže jedinci stimulovat pozitivní potřeby.

minulý život
Hluboká regresivní terapie se snaží odstranit problémy otevřením traumatických situací a jejím vyřešením. Vytěsnění nežádoucích životních situací a problémů z minulých životů. Jestli jste zkusily vše, neváhejte vyzkoušet tuto alternativu.