V životě lidském mohou nastat různé situace. Může se třeba stát, že jeden zajede autem za příbuznými. Jen tak na skok, jak se domnívá, ale co to? Oni příbuzní právě přivezli z Moravy vínečko, slivovici nebo obojí a na nabídku ochutnání přece nelze říci ne. Nebo si dotyčný jedinec usmyslí, že zajede poblahopřát někomu k životnímu jubileu nebo jiné významné události a pak logicky jen těžko může odmítnout, chce-li si s ním oslavenec aspoň připít. Někdy se člověk přimotá k oslavě v práci, někdy ho kamarádi někam zatáhnou. Těch možností je! A než se dotyčný vzpamatuje a dojde mu, že by vlastně neměl pít, protože sem přijel autem a tímtéž autem se musí i vrátit, je pozdě. Už je ve stavu, kdy nedokáže včas vystřízlivět.

opilec u silnice

A co teď? Má riskovat přistižení a zatčení, případně i nehodu? Nebo tu má auto nechat a vrátit se nějakým veřejným dopravním prostředkem a odskákat si to, že tady auto nechal, i když by mělo být někde docela jinde? Nebo snad má doufat, že se najde natolik dobrý střízlivý člověk, že ho odveze domů jeho autem a pak se sám bude vracet neznámo jak?

Je to složité, že?

Ale díky nabídce jménem odvoz auta Praha to vlastně vůbec složité není. Protože tady se právě na podobnou klientelu specializují. Tedy slouží jako taxikáři nejenom lidem, ale i jejich vozům.

Člověku tak stačí kdykoliv zavolat na dispečink, dohodnout si odvoz a má po starostech. Namísto jednoho taxikáře pro něj přijedou firemním vozem hned taxikáři dva. Z nichž jeden ho doveze vlastním autem do určeného cíle a druhý je firemním vozidlem následuje. A pak zase oba zmínění zaměstnanci svým firemním vozidlem odjedou. A člověk je i s autem bezpečně doma, byť by měl promilí sebevíc.
opilý žabák

Nic se tu nemůže stát, neblaze neskončí ani podnapilý šofér, ani jeho vozidlo, ani další účastníci silničního provozu. A dokonce ani peněženka tohoto zákazníka, protože je cena předem známa z ceníku a netřeba se tak bát, o kolik si řidič řekne.

A to je ideální možnost, nemyslíte?