Ke svatbám patří spousta věcí. Nejedná se pouze o jakousi formu mejdanu, ale především jde o to, sdílet svou radost a lásku se svými nejbližšími. Kromě ústního sdělení se proto jistě bude hodit i to papírové, které budou mít stále na očích a na váš důležitý den D nezapomenou.růže + pozvánka
Již z názvu lze odvodit, že se jedná o formu, kterou se dává najevo příbuzným, přátelům a známým, že se pár bude brát. Jedná se tedy vlastně o pozvánku na obřad, ovšem nikoli už na hostinu či večerní párty. Proč se tedy daný kousek papíru jmenuje oznámení a ne pozvánka? Přece jen, i když ne na celou akci, alespoň na její část zve. Důvod je velmi prostý – hlavní funkcí je předání informace. Existují totiž i zvláštní druhy těchto sdělení, v nichž chybí některý z údajů ohledně svatby. Nejčastěji jím bývá hodina a místo obřadu. Ten, kdo má být informován, se o celé akci dozví, zároveň však dle formy zjistí, že není zván.
Jak tedy poznat, zda jste zváni pouze na obřad nebo také na hostinu? Je to možné hned 2 způsoby. Prvním je tuto informaci prostě vepsat do oznámení. Druhý a zároveň více uznávaný je takový, že se přikládá navíc ještě kartička, na níž je výslovně napsáno: Zveme Vás ke svatebnímu stolu. Společnost Goldpress zajistí, že oznámení bude s touto kartičkou ladit, obojí bude opatřeno stejnými prvky a celkový efekt bude rozhodně stát za podívanou. nevěsta + blahopřáníA když už zmiňujeme celkové sladění, neopomeňme ani nabídku tisku jmenovek ve stejném stylu, jako oboje předchozí. V neposlední řadě jsou zde i obálky, ať už čistě bílé nebo zdobené podobnými ornamenty. Hosté tak nabudou pocitu důležitosti, že jste je pozvali na pro vás tak významnou událost a dali jste si záležet i na tom nejmenším detailu.
Svatební oznámení jsou zde v různých barvách, velikostí i typech. Od těch základních, která tvoří jednoduše potisknutý čtvereček (či jiný tvar) papíru, po ty nejluxusnější zdobené nejrůznějšími krásnými detaily. Trefí se do vkusu každého páru, nabízí možnost použít na ně i vlastní fotografii. Možností je skutečně spousta od klasických po luxusní, od jednobarevných h po zdobené či od dražších po ty cenově dostupnější.