Patříte také mezi ty zákazníky, které rozčiluje zbytečné postávání ve frontě u pokladny v supermarketu nebo v hypermarketu? Připadá vám to jako zbytečná ztráta času, a to především v okamžiku, kdy pospícháte a před vámi je řada lidí s plnými košíčky? Ještě občas nejste spokojeni s rychlostí obsluhy na pokladně, kdy paní pokladní pracuje již několik hodin v kuse a na rychlosti obsluhy je to znát?

Samoobslužné pokladny již několik let k dispozici

V tom případě možná rádi využíváte samoobslužných pokladen, kde přece jenom není ve většině případů takový nával jako u klasických pokladen.

Moderní nakupování se skenerem

Jistě jste již v reklamách, popřípadě přímo v některých nákupních řetězcích, zaznamenali možnost moderního nakupování díky skeneru. Ten si na začátku nákupu vezmete v obchodě, načtete vaše zákaznické číslo a dále už jen skenujete čárkové kódy nakupovaného zboží. Největší výhodou tohoto způsobu nakupování je ušetřený čas a rychlé odbavení bez zbytečného čekání.

U veškerého vybraného zboží, které vložíte do nákupního košíku během nákupu, naskenujete do skeneru čárkový kód.. Nejen, že odpadne pátrání po skutečné ceně, které je občas ve velkých nákupních centrech složité, ale v závěru nákupu nebudete muset už nakoupené zboží nikam vyndavat na pás. Váš nákup zaplatíte u speciální pokladny a odvezete si ho v nákupním koši tak, jak jste ho nakoupili.

A co pro pohodlné nakupování udělat

Tak především si najít obchodní řetězec, který již tyto výhody svým zákazníkům nabízí. Jediným drobným zádrhelem je, že před nákupem musíte do již zmíněného skeneru načíst číslo zákaznické karty daného obchodu. Pokud nejste majitelem této karty, stačí si ji nechat vystavit přímo v informačním centru daného hypermarketu nebo supermarketu, což vám zabere pouze několik minut.