Těšíte se na bydlení ať v novém nebo rekonstruovaném domě, který si postupně budete zařizovat tak, aby interiér domu byl zařízen podle vašich představ. Útulný a pohodlný domov si přeje každý z nás. Možná budete svůj dům zařizovat novým nábytkem nebo ho budete pouze zvelebovat drobnými detaily.

Každý si přeje něco jiného. Někdo si představuje domov plný dětí, smíchu a lásky. Někdo se těší z toho, že když přijde z práce domů, vyzuje se a může po celém bytě procházet bos po vyhřívané podlaze. Druhý se vrací domů, protože ví, že ho čeká příjemně vytopený byt, dobrá večeře a posezení u krbu.
tepelné čerpadlo

Pohoda domova je hlavně o teple. Nejenom o tom mezilidském. Je dost důležité, jak, co a za kolik si pořídíte všechna zařízení, které k pohodlnému bydlení potřebujete. Jak docílíte, aby váš domov byl příjemně v chladném počasí teplý, v létě měl optimální klimatizaci a náklady na zateplení, udržení tepla v domě bylo efektní a ne moc drahé.

Všechny prostory vašeho bydlení, doplněny různými doplňky , navíc zařízeny moderními spotřebiči, které jsou jak po technologické, tak i estetické stránce na velmi vysoké úrovni, patří do pohodového bydlení.
kamenný krb

Pokud si do svého domova pořídíte navíc TEPELNÉ ČERPADLO, na které můžete získat velmi slušnou dotaci z programu Nová zelená úsporám, věřte, že budete velmi spokojeni. Mnoho informací o tepelných čerpadlech a v návaznosti na jejich dotace od státu, si každý může po přečtení na internetu zvážit a rozhodnout se.


Co tepelným čerpadlem získáte:

  • velmi vysoká technologie se špičkovou kvalitou zajišťuje nejenom energetické úspory, ale hlavně zajišťuje příjemnou teplotu místností po celý rok
  • jednoduché pohodlné ovládání, přehled o spotřebě energie
  • možnost kombinace topení, chlazení a ohřevu vody
  • perfektní servis s dlouhodobou garancí až 5 let

Možná si řeknete, že jsou důležitější věci, které si do svého domova musíte pořídit. A peníze tečou jako voda. Ale pokud se zamyslíte – jak šetřit s rozumem – přijdete na to, že vytápění a ohřev vody v jednom, je velmi efektivní řešení.